Nézzétek meg legújabb kisfilmünket, ami az iskolánkról készült!

beszámolók

Nézzétek meg az iskolánkról szóló kisfilmünket ??
Szeretnél ennek a szuper csapatnak Te is a tagja lenni? Jelentkezz a következő tanévre, esti munkarendű gimnáziumunkba, és légy részese az élménynek. ?
Miért válassz minket? ?
 Több szabadidő, mert hetente csak két alkalommal oktatunk
 Utazási támogatás
 Diákigazolvány
 ECDL oktatás
 Vállalkozói ismeretek
 Szuper közösség
Felkészült, türelmes tanárok.
www.eugimi.hu

Nézzétek meg az iskolánkról szóló kisfilmünket ??Szeretnél ennek a szuper csapatnak Te is a tagja lenni? Jelentkezz a következő tanévre, esti munkarendű gimnáziumunkba, és légy részese az élménynek. ?Miért válassz minket? ?✅ Több szabadidő, mert hetente csak két alkalommal oktatunk✅ Utazási támogatás✅ Diákigazolvány✅ ECDL oktatás✅ Vállalkozói ismeretek✅ Szuper közösség✅ Felkészült, türelmes tanárok.www.eugimi.hu

Közzétette: EUGimi – 2019. április 12., péntek